Водоспад "Гук" - Приватна садиба "Дикий мед" - найкраще місце для роботи і відпочинку. Відпочинок у Карпатах, с. Татарів.

Перейти до контакту

Головне меню:

Водоспад "Гук"

Останнім часом Татарів і його барвисті околиці уподобали любителі спокійного відпочинку на природі. Тут активно розвивається зелений туризм. Місця екологічно чисті, багато ягід, грибів. Вода прямо солодка на смак. Недивно, що люди відразу закохуються в цей край. Звідси починаються піші маршрути на гори Хом'як і Синяк.

Недалеко, на території Карпатського Національного Природного Парку, вирує велике диво природи - водопад «Гук», його повна назва - «Гук Женецкий» оскільки знаходиться він в урочищі річки Женец в Ськибовіх Горганах на висоті 900 метрів над рівнем моря. Говорять, що утворився він в результаті повеней ще в після військові роки. Походження назви водопаду пов'язують з гучним шумом, що доноситься від падіння води з висоти 15 м.

Дорога до водопаду починається відразу за с. Татарів. Перед мостом до Мікулічину є покажчик наліво - це початок дороги до Гуку. Далі видніється стенд Женецкого лісництва і будиночок білетера. Від нього дорога прямо до водопаду. Відстань складає майже 5 кілометрів з майже не відчутними перепадами висот.

Прогулянка до водопаду зовсім не важка і приємна. До середини маршруту дорога асфальтована, далі - грунтова. Любителям екстриму дорогу можна продовжити на джипі, але набагато краще здолати його пішки - це більш пізнавально і більш захоплююче. По всьому маршруту (до речі маркірованому) встановлені зручні альтанки, де можна відпочити або перечекати несподівану гірську негоду.

І ось, серед тиші і спокою карпатських гір, приємного аромату гірської хвої, бурхливим плеском Вас зустрічає Гук. Підходи до водопаду дуже зручні і обладнані поручнями. Для огляду видовищного водопаду є майданчик, хоча можна спуститися і до "купелі ".

Водопад спадає каскадом, утворюючи природні ванни, де кожен сміливець може поринути в гірську освіжаючу воду. Завдяки постійному зволоженню і бризкам водопаду, рослинність тут буйна і всіляка. А ось на дорозі можна зустріти самих різних представників карпатської фауни: білку, лисицю, саламандру плямисту ...

Гук - це природний об'єкт, що входить до числа найбільших водопадів Карпат. Приголомшує, даруючи масу бурхливих емоцій і відчуття гармонії одночасно!с. Татарів, вул. Женець, 696
Україна, Карпати, Івано-Франківська обл.,
+38 (095) 1371635
+38 (068) 1827934
+38 (034) 3466245
Бронювання:
+38 (099) 0617771
+38 (098) 0310001
Рецепція:
Назад до змісту | Назад до головного меню