Природа - Приватна садиба "Дикий мед" - найкраще місце для роботи і відпочинку. Відпочинок у Карпатах, с. Татарів.

Перейти до контакту

Головне меню:

Природа

Українські Карпати - один з наймальовничіших куточків світу. Тут гармонійно поєднуються м'які обриси високих гір, пологі рівнини, квітучі долини. Гірський пейзаж доповнюють аромати хвойних дерев, квітучих лугів і скошеної трави влітку або свіжого снігу морозною зимою. А ще Українські Карпати - це відомі у всьому світі цілющі мінеральні води, санаторії і будинки відпочинку, оздоровчі маршрути і зелений туризм.

Татарів — кліматичний нізкогорний курорт розташований в південно - східній частині Українських Карпат, на висоті 750 м над рівнем моря. Це колись колишнє польське курортне містечко поєднує в собі абсолютно неспішний ритм життя, тишу і затишок карпатських міст і дивну красу навколишньої дикої природи. Це місце тектонічного розлому, де діє активна цілюща енергія землі, має унікальні цілющі властивості повітря, завдяки насиченим ефірним з'єднанням, фітонцидами і бактерицидними речовинами, які виділяють хвойні дерева, чагарники живиці і ялівцю. Цей природний комплекс з часів Австро - Угорщини, Польщі, радянських часів, був місцем реабілітації дітей і дорослих із захворюваннями верхніх дихальних шляхів, особливо з астматичними ускладненнями.  На весні і літом — спраглі вдихнути свіжого, кристально чистого повітря, попити цілющою, такою, що дає здоров'я води, а в осени в цей край з'їжджаються любителі «тихого полювання». Місця екологічно чисті, багато ягід, грибів. Про те, яку кількість грибів і ягід дарує місцева природа, важко розповісти словами.
Біля «Дикого меду» починаються піші маршрути на гори Хом'як і Синяк, є підготовлений дводенний маршрут до обсерваторії на гору Піп Іван, сходження на Говерлу, прогулянки по полонинам, до водопаду. Не дивно, що люди відразу закохуються в цей край. Літо — тепле і сухе, осінь — туманна, а зима — м'яка і снігова. Гірськолижні траси з грудня по квітень, забезпечений прекрасний гірськолижний відпочинок.
с. Татарів, вул. Женець, 696
Україна, Карпати, Івано-Франківська обл.,
+38 (095) 1371635
+38 (068) 1827934
+38 (034) 3466245
Бронювання:
+38 (099) 0617771
+38 (098) 0310001
Рецепція:
Назад до змісту | Назад до головного меню